• 0232 422 22 99
  • ahmetseyhan@gmail.com

Dudak Dolgusu

Dudak kalınlaştırmada basitçe enjektörle verilen dolgu maddeleri geçici ya da kalıcı yapıdadır. Tek güvenli dolgu uygulaması geçici dolgu uygulaması olup "hyaluronik asit" içeren ve 6 ay ile 2 yıl süre sonunda emilen bir maddedir. Daha uzun süre kalıcı dolguların değişen derecelerde riskleri vardır.

Dudak Dolgusu

Güvenilir ve Kalıcı Dudak Dolgusu

Bu nedenlerle dolgu maddelerinin (geçici ya da kalıcı) dezavantajları nedeniyle kişinin kendi dokuları ile bunun sağlanması tercih edilir. Böylellikle ömür boyu sürecek kalıcı etki elde edilir. Yağ enjeksiyonu bu konuda yeterli sonuç veremediğinden dermal graft (ya da yağ komponenti az derma fat graft uygulaması) tercih edilir. Burada amaçlanan yaş ilerledikçe incelen dudakları mümkün mertebe kollagenden en zengin ve erime potansiyeli az bir doku ile dolgunlaştırmak şeklindedir. Bu amaçla yüzeyel tabakası soyulmuş orta ve derin deri tabakasının (altındaki ince yağ dokusu ile birlikte) kullanımı iyi sonuç vermektedir.

Dudak Büyütme

Burada kullanılacak deri farklı deri bölgelerinden alınabilir. Kişi dudak kalınlaştırma işlemi sırasında bir yüz germe, meme küçültme ya da dikleştirme, karın germe, vb bir ameliyatı olmakta ise bu durumda çıkarılacak fazla deri parçasından dudak için gereken doku sağlanabilmektedir. Böyle bir eş-zamanlı operasyon geçirmeyecek olanlar için karında ya da başka bölgede mevcut bir yara izinin varlığı bu derinin ilave yara izi bırakmadan estetik olarak alınmasında bir imkan yaratmaktadır.

Hiç bir yara izi olmayanlar için ise popo alt kıvrımı ya da karın alt kısmı gibi bölgeler seçilerek izin olabildiğince görünmeyen yerde kalması sağlanır. Bu tercihte işlemi yaptıran kişinin kişisel tercihi dikkate alınır.Dudak kalınlaştırma, dudak dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir Alsancak'taki muayehanemize bekleriz.

TELEFON :
+90 232 422 22 99

MOBIL PBX :
+90 532 111 22 99

WhatsApp :
+90 555 964 44 84

ESTETİK CERRAHİ UYGULAMALARIMIZ

Prof. Dr. Ahmet Seyhan