estetik cerrah izmir

estetik cerrah izmir - Türkçe plastic surgeon izmir - English
23 Ekim 2014 Perşembe
duyurular
 • Yeni mobil santral numaramız 0532 111 22 99

Izmir'de Estetik Cerrah: Ahmet Seyhan Estetik. Burun estetigi, Plastik cerrahi, liposuction, kulak estetigi, yag aldirma, meme estetigi operasyonlari.


 • Bilgilendirici videolar eklenmiştir.

Prof. Dr. Ahmet Seyhan. Estetik cerrah izmir
ahmet seyhan

adres
Plevne Bulvarı Ocakoğlu Apartmanı No:3 Kat:3 Daire:6 Alsancak, İzmir
telefon
PBX : 0 (232) 422 22 99
MOBİL PBX: 0 (532) 111 22 99
GSM: 0 (555) 964 44 84
email
ahmetseyhan@estetik.org


Kulak Estetiği - Kepçe Kulak (Prominent Ear)

  kulak estetiği videoları
  kulak estetiği fotoğrafları
Bu sayfadaki hareketli resimler ameliyat öncesi ve sonrasına ait değildir. Ameliyatın amaçlanan etkisi bilgisayar programları kullanılarak gösterilmeye çalışılmıştır.

Kulak kepçesinin önden ve arkadan bakıldığında istenenden daha fazla ve çıkıntılı görünmesi durumudur. Bu durum genç erkek ve bayanlarda önemli bir psikolojik travma nedenidir. Kulak estetiği operasyonu özel bir durum veya hastalık hali olmadıkça lokal anestezi ile uygulanır. Yaklaşık her iki kulak 60-90 dakika zaman almakta. Kulak kepçelerinin arkasındaki deride kalacak iz genellikle fark edilebilir olmayıp, estetik açıdan rahatsız edici olmaz. Kulak kıkırdaklarına gerekli büklüm verilmesi, gerekirse bir miktar kıkırdak çıkarılması, kepçenin genel olarak kulak memesi de dahil arkaya doğru bükülerek kafaya yaklaştırılması saglandıktan sonra isteniyor ise kulak memesine delikler açılarak işlem tamamlanır. Hastaneden kısa bir süre sonunda yürüyerek ayrılabilir.

Kulakların üzerinden geçen uygulanacak sargı 4-5 gün süre ile tutulduktan sonra yapılan ilk kontrolde gerek kullanılan teknik gerek de kulakların durumuna göre benzer süre ile ikinci bir sargı uygulamasina veya kulaklarin açık bırakılmasına karar verilir.

Hastanın kulaklarını 2 ay süre koruması ve mücadele sporları ve diğer travma nedeni olabilecek kontrolsüz aktivitelerden uzak durması tavsiye edilir.

Bu sayfanın kelimeleri: Kulak estetiği izmir, Kepçe kulak ameliyatı izmir

 

 

Bu sayfadaki hareketli resimler ameliyat öncesi ve sonrasına ait değildir. Ameliyatın amaçlanan etkisi bilgisayar programları kullanılarak gösterilmeye çalışılmıştır.
Copyright 2013 estetik.org